Dzisiaj nietypowy post,
ponieważ pomiędzy nawałem pracy a codziennością
postanowiłam zrobić ozdobę do pracowni.
Ozdobną butelkę z ręcznie wykonanymi kwiatami
z pianki foamiran.
Butelkę zdobią również róże na tiulu,
metaliczna latarenka z zegarem oraz polimerowe piórka.
Uwielbiam połączenie białego z turkusem
i czernią :)
Moją dekorację zgłaszam na wyzwanie
Pozdrawiam serdecznie !
Anna Michalik