Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Przepiśniki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Przepiśniki. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 4 stycznia 2016

Witajcie w Nowym Roku!
Jak samopoczucie? Mam nadzieję, że dobre
i odpoczęliście troszkę :)

Na początek mam dla Was
przepiśnik w energetycznych kolorach
wykonany na specjalne zamówienie
dla pani Sylwii
z pasującym pudełeczkiem
oraz drugie pudełeczko wykonane do wcześniejszego przepiśnika w różu i szarościach.






 Pozdrawiam cieplutko w ten mroźny dzień!
 

czwartek, 15 października 2015

poniedziałek, 10 sierpnia 2015

Smacznie i kolorowo

... czyli przepiśnikowo ;)
Ostatnio powstało mnóstwo apetycznych
notesów na przepisy.









































Pozdrawiam serdecznie