Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
Kartka w pudełeczku
.
Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
Kartka w pudełeczku
.
Pokaż wszystkie posty
poniedziałek, 11 stycznia 2016
Na początek tygodnia
Upominek w pudełeczku
z ręcznie wykonanymi piwoniami
lekko zamrożonymi w połyskującym brokacie :)
Pozdrawiam poniedziałkowo :)
czwartek, 9 lipca 2015
Podziękowanie
Komplet kartka w pudełeczku
jako podziękowanie dla Pani Dyrektor
Pozdrawiam serdecznie
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)