Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Dekoracje. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Dekoracje. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 28 marca 2016

Piaskowe pisanki

Dzisiaj jeszcze jedna świąteczna dekoracja.
Piaskowe pisanki,
które urzekły mnie prostotą i elegancją.
Ozdobione stemplowanymi i embossowanymi odbitkami
ulubionych ostatnio motywów motyli, napisów, korony,
kryształkami, perełkami w płynie, gipiurą, szydełkowymi ozdobami
oraz podwójnymi kokardkami.
Pierwsze próby poniżej







Piaskowe pisanki zgłaszam na wyzwanie na blogu
http://blog.na-strychu.pl/2016/03/wyzwanie-wielkanoc-2016/

Pozdrawiam cieplutko !
Anna Michalik

sobota, 26 marca 2016

Wielkanoc w stylu shabby chic

Pisanki, pisanki...
Kolorowe, pastelowe
mocno obrokatowane jajeczka z koronką
różyczkami, perełkami i motylkami :)


Pisanki zgłaszam na pierwsze wyzwanie
http://sklepmiszmaszpapierowy.blogspot.com/2016/03/wielkanocnie-czyli-pierwsze-miszmaszowe.html


Pozdrawiam cieplutko !

piątek, 4 marca 2016

Ozdoba do pracowni

Dzisiaj nietypowy post,
ponieważ pomiędzy nawałem pracy a codziennością
postanowiłam zrobić ozdobę do pracowni.

Ozdobną butelkę z ręcznie wykonanymi kwiatami
z pianki foamiran.
Butelkę zdobią również róże na tiulu,
metaliczna latarenka z zegarem oraz polimerowe piórka.

Uwielbiam połączenie białego z turkusem
i czernią :)


 Moją dekorację zgłaszam na wyzwanie
na blogu scrap shopu ;)
http://scrapikowo.blogspot.com/2016/02/wyzwanie-lutowe.html
 Pozdrawiam serdecznie !
Anna Michalik