czwartek, 21 stycznia 2016

Dzień Babci i Dzień Dziadzia!

Dla naszych kochanych  
Babć i Dziadków
serdeczne życzenia zdrówka
i mnóstwa spędzonych chwil
z wnuczętami :)











 Pozdrawiam serdecznie :)

poniedziałek, 18 stycznia 2016

Zaproszenia na Komunię

NOWOŚCI 
na
sezon komunijny 2016  !
 
Pierwsza propozycja  
 Zaproszenie w stylu EKO
na bazie kraftowego papieru
z ozdobną eko rozetką
i kokardką


Druga propozycja
 wykonana na białej bazie
z ozdobnym błękitnym papierem w kropeczki,
koronkową serwetką i perełkami


 Kolejna propozycja w formacie K4
to beżowo - biały papier w kropeczki
z koronkową serwetką, kwiatuszkiem
i kryształkiem


 i jeszcze jedna propozycja na dzisiaj.
Biała baza, delikatnie beżowo - biały
przeszywany papier, rozetka
i ozdobna perełka

 Wszystkie modele zaproszeń można
dowolnie modyfikować kolorystycznie
za równo dla chłopców
jak i dziewczynek.

Pozdrawiam cieplutko :)
 

wtorek, 12 stycznia 2016

Kolejna propozycja na prezent
Ramka na blejtramie
ze zdjęciem pupila.

Takie ramki mogę wykonać w dowolnie wybranej
przez Państwa kolorystyce oraz z dowolną dedykacją.




 Pozdrawiam serdecznie!
 

poniedziałek, 11 stycznia 2016

Na początek tygodnia
Upominek w pudełeczku
z ręcznie wykonanymi piwoniami
lekko zamrożonymi w połyskującym brokacie :)


 Pozdrawiam poniedziałkowo :)
 

czwartek, 7 stycznia 2016

Realizacja dla pani Dyrektor
Ozdobna tarcza 3D z napisem
na blejtramie.

Cyfra ozdobiona szklanym czarnym brokatem
tzw. Glass Glitter.
Całość zagessowana
i zabezpieczona potrójną warstwą lakieru!





Miłego Dnia życzę!

środa, 6 stycznia 2016

Coś innego... coś nowego...

Dzisiaj mam dla Was
coś zupełnie innego niż zwykle,

a mianowicie ALBUM
wykonany na bazie BAZYliszek z Eco-scrapbooking!

Album bogato zdobiony różnymi dodatkami,
malowany i stemplowany
z mnóstwem ukrytych miejsc na zdjęcia.

Jak Wam się podoba taka forma
przechowywania pamiątkowych zdjęć?












Do ostatniej strony dodałam
jeszcze jedną stronę z zakładką
na dodatkowe zdjęcia.
Całość zawiązywana na jutowy sznureczek!

i jeszcze szczegóły ;)


 Pozdrawiam cieplutko!

poniedziałek, 4 stycznia 2016

Witajcie w Nowym Roku!
Jak samopoczucie? Mam nadzieję, że dobre
i odpoczęliście troszkę :)

Na początek mam dla Was
przepiśnik w energetycznych kolorach
wykonany na specjalne zamówienie
dla pani Sylwii
z pasującym pudełeczkiem
oraz drugie pudełeczko wykonane do wcześniejszego przepiśnika w różu i szarościach.






 Pozdrawiam cieplutko w ten mroźny dzień!